Svømmeklubben For Seniorer

Osoite: Mjels Bygade 13, 9230 Svenstrup J, Denmark.
Puhelin: 20847102.
Verkkosivusto: sv9530.dk
Erikoisalat: Uimaseura, Kuntosali.
  • Esteetön pysäköinti
  • Pyörätuolilla saavutettava sisäänkäynti
  • WC

Sijainti Svømmeklubben For Seniorer

Svømmeklubben For Seniorer on uimaseura kohteessa Svenstrup J.

Mitä he tarjoavat

Julkaistut erikoisalat:

  • Uimaseura
  • Kuntosali

Tiedot ilmoituksesta:

  • Esteetön pysäköinti
  • Pyörätuolilla saavutettava sisäänkäynti
  • WC

Sivusto: http://www.sv9530.dk/.

Usein kysytyt kysymykset kohteesta Svømmeklubben For Seniorer

Mitä palveluita Svømmeklubben For Seniorer tarjoaa?

Uimaseura, Kuntosali.

Missä Svømmeklubben For Seniorer sijaitsee?

Svømmeklubben For Seniorer sijaitsee osoitteessa Mjels Bygade 13, 9230 Svenstrup J, Denmark.

Miten voin ottaa yhteyttä Svømmeklubben For Seniorer?

Voit ottaa yhteyttä Svømmeklubben For Seniorer puhelimitse numeroon +45 20 84 71 02. http://www.sv9530.dk/

Onko Svømmeklubben For Seniorer esteetön?

Esteetön pysäköinti; Pyörätuolilla saavutettava sisäänkäynti.

Category: svenstrup

Oletko omistaja?

Ehdota muutosta. Tarkistamme sen ennen julkaisua.

Oletko omistaja?

Ehdota muutosta. Tarkistamme sen ennen julkaisua.